Молодь повинна бути не тільки закоханою, але і відповідальною

Напередодні Дня закоханих у Сумському національного аграрному університеті за ініціативи студентського ректорату відбулась інтерактивна зустріч на тему: «Сексосвіта». Фахівці “Клініки, дружньої до молоді” Дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди розповіли про відповідальне ставлення до сексуального та репродуктивного здоров’я, ВІЛ-інфекцію, шляхи передачі та профілактику.

Завідувачка відділенням Владлена Концевич ознайомила з основними принципами роботи закладу. Соціальний педагог КДМ Анна Крамар відповіла на всі питання студентів (зустріч відбувалась у форматі запитання-відповіді).

Враховуючи розмаїття інформаційних впливів, лише “неформального” статевого виховання, яке підліток отримує в родині чи з інших джерел,  недостатньо. Тому увагу до цієї теми, для формування відповідних норм та цінностей, необхідно підкріплювати спілкуванням з фахівцями – лікарями, психологами та іншими спеціалістами. Наше спільне завдання – пояснити молоді, що сексуальні стосунки можуть бути джерелом сильних позитивних емоцій і щастя тільки в тому разі, якщо вони починаються між двома людьми, які відповідально ставляться до власного здоров’я, одне до одного та можливої появи їх дитини.

Молодь отримала методичну літературу та засоби контрацепції.

Усі охочі мали можливість пройти тест на ВІЛ, якому передувало дотестове консультування.

Нагадуємо, що усі бажаючі молоді люди можуть пройти тестування у «Клініці, дружній до молоді» (вул. І. Сірка, 3) та інших лікувально-профілактичних закладах міста.

#КДМ_Суми#майбутнє_варто_планувати#сексуальнаосвіта#статеве_виховання #ТЕСТнаВІЛ

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.