Продовжує надходити гуманітарна допомога для лікувальних закладів Сум

9 вересня  Національна агенція гуманітарної допомоги медичним закладам ZDOROVI надала управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради черговий транш допомоги. Прибуло 6 палет з медичними виробами та хірургічними серветками. Вони будуть розподілені між лікувальними закладами міста Суми. Донатами стали благодійні організації  Nova Ukraine, Канадсько-українська фундація, Razom.

Управління охорони здоров’я Сумської міської ради висловлює  щиру подяку агенції та усім донорам за надання гуманітарної допомоги. Вона сприяє наданню якісної медичної допомоги мешканцям не лише нашої громади, а й усім потребуючим, створенню резервів лікарських засобів та медичних виробів як для стабільної роботи лікувальних закладів, так і на випадок ускладнення ситуації у нашому регіоні.

Довідково. Волонтери-координатори Національної агенції гуманітарної допомоги медичним закладам ZDOROVI постачають ліки, медичний інструментарій та обладнання від міжнародних донорів і партнерів по всій Україні. Співпрацюють з такими міжнародними організаціями як UNICEF, ООН, GIZ, USAID.