Підліткам про відповідальне батьківство

    Днями  “Клініка, дружня до молоді” Сумської міської дитячої клінічної лікарні провела акцію “ТРІШКИ ВАГІТНА” в рамках заходів до Всесвітнього дня контрацепції. До участі запросили підлітків, що навчаються у Сумському медичному коледжі.

    Метою заходу була профілактика ранньої непланованої вагітності та формування уявлень про відповідальне, свідоме батьківство.
Попередньо було проведено інтерактивне заняття, що включало інформацію про моральний аспект та відповідальність молоді, контрацепцію в підлітковому віці, про що доповіла сертифікований консультант за програмою “Здоров’я жінок України”  Анна Крамар.

    Лікар – гінеколог Клініки Катерина Краснонос  розповіла про стадії розвитку плоду по тижнях вагітності – захоплююча історія про те, як змінюється вага і ріст плода, які відчуття виникають у мами в міру збільшення терміну вагітності.

    Потім дівчаткам закріпили на животі повітряні кульки та запропонували приміряти на собі роль “вагітної”. Дівчатам було незручно, складним виявилось і завдання проїхати в громадському транспорті, скаржилися на осудливі погляди оточуючих на неповнолітніх “вагітних”. Але всі учасники отримали нові емоції і можливість задуматися та усвідомити наслідки, а також нести відповідальність.

 

    Владлена Концевич, зав. відділенням «Клініка, дружня до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.