Сумчани активно вакцинуються від GOVID-19

Минулого тижня, у порівнянні з попереднім, у Сумах проведено в 6 разів більше щеплень від GOVID-19.

Кількість охочих щепитися значно росла. Тому на вихідних збільшили кількість Центрів і пунктів вакцинації та продовжили час роботи деяких із них. У суботу та неділю, 23 і 24 жовтня, було щеплено 4006 осіб (83,4% отримали першу дозу). За тиждень проведено 63406 щеплень. За оперативною інформацією уже щеплено понад 60%  дорослого населення міста.

Епідемічна ситуація в Сумах вкрай напружена. Кількість виявлених минулого тижня нових випадків у порівнянні з попереднім зросла на 33%, важких хворих, які потребували стаціонарного лікування, – на 30,5%. Щодня реєстрували в середньому 400 нових інфікованих.

Наразі хворіють 5329 сумчан. Із них 725 перебувають на стаціонарному лікуванні у міських та обласних лікувальних закладах, в т.ч. 23 дитини. Практично повністю завантажені ліжка у лікарнях, визначених для допомоги таким хворим. Відкрито ще 60 ліжок у КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

Начальник управління охорони здоров’я зазначила, що через збільшення кількості госпіталізацій у лікарнях зросло споживання кисню, через що довелося в ручному режимі контролювати процес його постачання. Перебоїв не було. Вирішується питання будівництва кисневої станції на території КНП «Клінічна лікарня № 5». Готуються документи щодо додаткового постачання кисню до Сум Групою Метінвест.