У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» завершується реконструкція відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

25 травня в лікарні відбулась робоча нарада за участю міського голови  Олександра ЛИСЕНКО, голови Сумської ОДА Василя ХОМИ, народного депутата України Ігоря ВАСИЛЬЄВА, начальника управління охорони здоров’я Олени ЧУМАЧЕНКО, представників підрядної організації та керівництва медичної установи.

Це спільний проєкт держави і органу місцевого самоврядування. Кошти для створення відділення невідкладної допомоги виділені за програмою «Велике будівництво». Фінансування майже 50 на 50 – 4340 тис грн було виділено з Державного бюджету і більше 5 млн грн – з міського бюджету (з урахуванням коштів, виділених на меблі). Цей проєкт супроводжується наданням медичного обладнання. Завершення монтажу та введення в експлуатацію комп’ютерного томографу планується на кінець травня поточного року.

Міський голова зазначив, що наступного року планується встановлення стаціонарного ангіографу, що допоможе у лікуванні людей із судинними патологіями. Такі умови дають можливість, при потраплянні пацієнтів до закладу, невідкладно діагностувати хворобу і зекономити час, адже все  розташоване в одному місці.

Медицина залишається одним із пріоритетних    напрямків розвитку в Сумській громаді, підкреслив Олександр ЛИСЕНКО.