У Сумах відкрилося неврологічне відділення на базі лікарні №4

Після капітального ремонту запрацювало неврологічне відділення на базі КНП «Клінічна лікарня №4». Воно розраховане на 50 ліжок:  30 – загальної неврології та  20 – реабілітаційної допомоги хворим з ураженням нервової системи.

Співробітники  відділення займаються діагностикою, лікуванням та профілактикою неврологічних захворювань, реабілітацією пацієнтів з ураженням центральної та периферичної нервової системи, ураженням опорно-рухового апарату; володіють сучасними методиками лікування, технікою проведення медикаментозних блокад, методикою кінезіотейпування і т.д.

Для надання висококваліфікованої медичної реабілітаційної допомоги хворим у відділенні, крім лікарів-невропатологів, працюють спеціалісти: фізичний терапевт, асистент фізичного терапевта, логопед, ерготерапевт; лікар з фізичної та ребілітаційної медицини, психотерапевт, фізіотерапевт.

На базі відділення функціонують кабінет з лікувальної фізичної культури, фізіотерапії, ерготерапії, підвісної терапії, кабінет з масажу. Застосовуються різноманітні види масажу: гігієнічний, лікувальний, класичний, сегментарно-рефлекторний, поєднуючий тканини, періостальний, точковий.

Для кожного хворого розробляється індивідуальний план проведення фізичної реабілітації, який враховує всі потреби пацієнта та його можливості.