Центр соціального лідерства

Чимало людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та  хронічну втому. Тому психологічний стан та психічне здоров’я  є  вкрай важливим. Особливо це стосується маленьких діток, які знаходилися під обстрілами, були змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинути свій дім та переїхати у безпечніші зони.

Пережитий досвід може мати непоправний вплив на майбутнє дитини, який проявлятиметься у вигляді фізичного та /або психічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства. Психологічні травми, зумовлені війною, мають довготривалі наслідки для дитячої психіки.

Тому важливо діяти негайно. Виявляти ознаки такої травми та надавати професійну екстрену психологічну поміч.

Звернутися можна на гарячу лінію психологічної підтримки батьків при гострих стресах під час війни благодійного проекту «Коло турботи», створеного ГО «Центр соціального партнерства» та Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF), під патронатом НДСЛ «Охматдит» МОЗ України за телефоном  0800 33 13 91 щоденно з 16.00 до 20.00 години.