19 травня – Всесвітній День сімейного лікаря

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Саме до сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів первинної ланки пацієнти звертаються найперше, коли мають негаразди зі здоров’ям.

Первинна медико-санітарна допомога має бути основою в організації медичної допомоги. Серед обов’язків сімейного лікаря є й реагування на сучасні виклики, один з яких сьогодні – це корона вірусна хвороба COVID-19. У сьогоденних реаліях ваша професія – це щоденна нелегка праця, висока відповідальність та ризик.

Наразі сімейна медицина проходить нелегкий шлях становлення, тому саме відповідальність, фаховість та турбота  лікарів та медичних сестер загальної практики-сімейної медицини первинної ланки  забезпечують зміцнення здоров’я мешканців міста.

У міських Центрах первинної медико – санітарної допомоги працює 91 сімейний лікар, 49 лікарів – педіатрів та 23 лікаря – терапевта. Всього з початку приписної компанії у міських комунальних медичних    закладах укладено майже 215 000 декларацій про вибір лікаря, що надає первинну медичну допомогу, що становить 81% постійного населення міста.

Також наразі крім комунальних закладів первинну медичну допомогу надають і лікарі приватних медичних закладів міста Суми. 266 000 пацієнтів уклали декларації з 240 лікарями первинної ланки міста

Управління охорони здоров’я Сумської міської ради вітає лікарів з професійним святом!

Щира вдячність вам за ваш досвід, професіоналізм, витривалість, за чуйність та здатність до співчуття.

Нехай турбота, яку ви даруєте людям, повернеться до вас сторицею. Міцного здоров’я вам, добробуту, родинного затишку, оптимізму та успіхів у професійній діяльності.